Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde,oto kokuları satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır ve geçerlidir. Detaylı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz.

Üye olmanız için sitenin tepe bölümünde yer alan “Hesabım” bölümünü tıklayınız. Sizden istenen bilgileri doldurunuz ve kaydediniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Oto Kokuları olarak siz değerli müşterilerimize yalnızca ürünü satana kadar değil, satış sonrası da destek vermekten memnuniyet duyacağız. Keza teknik destek ekibimiz 7/24 Çevrimiçidir.

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir.